arhiva baner 728x90

kerametal 17 1 17

lj 6 10 16 arox

euroherc

alba

SFbBox by psd to wordpress

Monday, 07 April 2014 22:49

NAJAVA: „Arti“ organizira MMA turnir ARTI FIGHTING CHAMPIONSHIP 2

Autor: LJ::portal Autor: LJ::portal

Klub slobodne borbe „Arti“ iz Ljubuškog  po drugi put organizira  MMA turnir u oktagonu pod nazivom ARTI FIGHTING CHAMPIONSHIP 2. 

 

Turnir će se održati u nedjelju, 13. 04 u Gradskoj sportskoj dvorani Ljubuški s početkom u 20:00 h.  

              
Ukupno će se održati čak 17 MMA borbi i to; dvije uvodne po amaterskim MMA pravilima, devet po polu profesionalnim MMA pravilima i šest po profesionalnim MMA pravilima. Nastupit će borci iz Ljubuškog, Tuzle, Mostara, Kaknja, Jajca, Travnika, Viteza, Sarajeva, Metkovića, Ploča, Zagreba, Dubrovnika, Podgorice, Herceg Novog i Budimpešte.                                                      
Borba večeri je između jednog od najboljih Hrvatskih teškaša Ajlina Ahmića iz Dubrovnika i Lajoša Calvarusa iz Budimpešte.


MMA je najpopularniji i najbrže rastući borilački sport današnjice i svog maha uzima i u našoj sredini. Naš klub je prepun mladih talenata te se svojim kvalitetnim radom nametnuo kao jedan od vodećih MMA klubova u regiji što pokazuju rezultati naših boraca na kojem god turniru se pojave pa  se nadam da će i takav odličan rezultat pokazati i na ovome turniru pred domaćom publikom. Parovi su odlično upareni tako da neizvjesnosti do samog kraja neće izostati,također smo organizaciju podigli na jedan veći nivo i gledatelji će u trosatnom programu zaista imati priliku uživati u pravom borilačkom spektaklu- rekao je za LJ::portal organizator priredbe Josip Artuković.

 

Cijena ulaznice je 10 KM i moći će se kupiti na blagajni dvorane na dan priredbe.
FIGHT CARD


MMA (Amateur rules)


1.    Blaž Mucić (KSB Arti-Ljubuški) vs Selmir Memić (Panter-Tuzla)                                              (-65 kg)                           
2.    Ivan Zadro (KSB Arti-Ljubuški) vs Jasmin Nokto (Panter-Tuzla                                              (-65 kg)

                          
MMA (Semi-pro rules)


3.    Paul Markotić (KSB Arti-Ljubuški) vs Marinko Zarubica (MMA Zabjelo-Podgorica)                 (-73 kg)
4.    Drago Kozina (KSB Arti-Ljubuški) vs Mirko Crnović ( KBS Sampion-Kakanj)                        (-73 kg)
5.    Ivan Skoko (KSB Arti-Ljubuški) vs Marin Marjanović  (KTB Jajce)                                       (-77 kg)
6.    Duje Penić (KSB Predator-Ploče) vs Ognjen Savić Black Hunters -Herceg Novi)                    (-77 kg)
7.    Blaž Jakšić (KSB Bandog-Metković) vs Ivo Zorić  (Ares-Konavle)                                        (-77 kg)
8.    Veselko Bebek (KSB Arti-Ljubuški) vs Vilson Vladimir (KSB Bandog-Metković)                     (-77 kg)
9.    Ante Alilović (KSB Arti-Ljubuški) vs Đani Barbir (KSB Bandog-Metković)                              (-80 kg)
10.    Karlo Atelj (Titan Gym-Zagreb) vs   Saša Petrović  (Slava MMA-Mostar)                             (-84 kg)
11.    Igor Nagy (Titan Gym-Zagreb) vs Stjepan Škobelj (Ares-Konavle)                                     (-93 kg)
MMA (professional rules)    
12.    Edo Čavrk (KSB Bandog-Metković) vs Dimitrije Džankić  (MMA Zabjelo-Podgorica)              (-73 kg)
13.    Domagoj Pejčinović (KSB Arti Ljubuški) vs Adnan Aščić (KBS Salko Ćurić-Travnik)              (-93 kg)  
14.    Alen Šabanović (KBS Scorpion-Sarajevo)  vs Ivan Čurak (Nova Bila)                                  (-77 kg)
15.    Tigo Giljević (JJ Magnetsu Zagreb) vs Dean Čolić ( KBS Scorpion Sarajevo)                         (-93 kg)
16.    Mirko Pavlović (KSB Arti Ljubuški) vs Ivica Čubić (JJ Magnetsu-Zagreb)                               (-84 kg)
17.    Ajlin Ahmić (Hrvatska) vs Clavaruso Lajos  (Mađarska)                                                      (+93 kg)

 

Read 2799 times




Pročitajte još na Ljubuškom portalu:


vtc nov 16 12 16

ding inzenjering